تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
برش آهن

آلومینیوم:

برش ورق های آلومینیوم همواره یکی از برش کاری های خاص توسط دستگاه های برش لیزر می باشد که اکثرا قادر به برش این نوع فلز نمی باشد.این مجموعه توانمندی برش آلومینیوم تا ضخامت 2میلی متر را دارا می باشد با حداقل پلیسه و دقت بالای در حد تکنولوژی به روزی با نام برش لیزر می باشد.

استیل:

برش استیل در خدمات لیزر فخرالدین از ضخامت 0.1تا 6 میلی متر به دو صورت برش با اکسیژن و نیتروژن انجام میشود که حتی در صورت استفاده از اکسیژن که به مراتب با هزینه ی پایین تر از استفاده از نیتروژن می باشد،کیفیت عالی و بدون نیاز به تمیز کاری است.

مس و برنج:

برش آهن و برنج تا ضخامت 1 میلی متر از جمله خدماتی است که در کمتر مجموعه ی لیزری میتوان یافت .با توجه به محدودیت در این نوع ورق توسط ماشین های برش لیزر،این محدودیت در مجموعه ما برای برش آهن به علت استفاده از دستگاه های به روز دنیا برطرف شده است و توانمندی این نوع فلزات نیز امکان پذیر می باشد.


ن : س.ر
ت : شنبه 23 دی 1396

برش لیزر و برش فلزات با تکنولوژی پیشرفته و بی نظیر برش لیزر و برش فلزات و برش آهنشما قادر خواهید بود برای برش لیزر به سرعت هرچه تمام و با کیفیت بی نظیر و حذف کلیه محدودیتها قطعات سفارشی خود را بر روی کلیه فلزات(آهن,استیل,فنر,برنج,مس,آلومینوم) و غیر فلزات اجرا نمایید.


برای برش آهن با لیزر ابتدا کافیست که فایل طرح مورد نظر خود را توسط کامپیوتر طراحی و متریال مورد نظر را انتخاب نموده و سپس مابقی کار را به ما سپرده و قطعات مورد نظر خود را با سرعت هرچه تمام تحویل بگیرید.


در فرآیند برش لیزر کیفیت و سرعت بسیار بالایی نسبت به قالب سازی و شیوه های سنتی وجود دارد.


خدمات برش لیزری مجموعه ما آماده همیاری رساندن به پروژه های شما می باشد.


ما فقط کیفیت بالای قطعات را برای شما فراهم خواهیم کرد.


ن : س.ر
ت : شنبه 23 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)